ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Sekční průmyslová garážová vrata s dveřmi

Nejlepší řešení, která se osvědčila za každých podmínek.

Nezáleží na tom, zda se jedná o objednávku pro malou dílnu nebo pro velkoplošnou skladovací halu.

U jakékoliv investice je vždy důležité, abyste dokázali vytvořit bezpečné a komfortní podmínky pro podnikání. Naše sekční vrata vznikají právě pro to, aby plnila tento účel.

 

 •  Záruka 2 roky

 •  Výrobek na míru

 

Sekční vrata z oceli nebo hliníku

Výběr typu sekčních vrat závisí na jejich určení a místě, ve kterém mají být namontovány. V průmyslových budován se výborně osvědčila ocelová vrata, která vyrábíme ve dvou základních variantách: K2 IS a K2 IM. Vratové panely mají tloušťku 40 mm a jsou vyplněny polyuretanovou pěnou. V objektech, u nichž je důležitá vysoká míra tepelné izolace, doporučujeme vrata KRISPOL K2 IS s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi.

Kromě ocelových typů nabízíme také hliníková vrata K2 IA a K2 IP. Vrata K2 IA s úzkým prolisem jsou vzhledově identická jako ocelová vrata K2 IS, mají však nižší hmotnost a vyšší odolnost proti korozi. Zajímavou alternativou k plným vratům jsou zcela prosklená vrata K2 IP, která se odlišují moderním designem a otevírají a osvětlují interiér objektů.

Široké uplatnění

Pružná nabídka nám umožňuje vyhovět různým očekáváním. Většina individuálních řešení vzniká na místě, v našich výrobních závodech. Víme, že ve firmě má každý metr volného prostoru velkou cenu, proto tento prostor pomáháme optimalizovat. Vrata můžeme osadit 11 typy kování. Jsou mezi nimi svislá kování, řešení pro budovy s nízkým a vysokým nadpražím a řešení pro budovy se sedlovou střechou.

Po celou dobu pracujeme na vývoji a zdokonalení našich výrobků. Nabízíme řadu funkčního příslušenství. Boční a integrované dveře, které jsou přizpůsobeny vratům, umožňují vstup do interiéru bez nutnosti otevírat vrata. Materiály nejvyšší kvality a automatika renomovaných výrobců garantují dlouhou životnost a spolehlivost.

Bezpečnost a pohodlí

Pohodlná vrata se snadno obsluhují, fungují spolehlivě a mají tichý chod. O uživatelský komfort se mimo jiné stará nejlepší automatika. Mechanismy, které používáme, jsou výrobky renomovaných výrobců. Garantují snadnou a bezproblémovou obsluhu a také umožňují zapojení vrat do libovolného systému „inteligentního domu“ a poplašného systému.

Integrované dveře

Nízký práh

Bezpečnostní prvky

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 995x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

 • Plastová okna
 • Dřevěno- ocelové dveře
 • Hliníkové okna a dveře
 • Garážová vrata
 • Stínící technika
 • Sítě proti hmyzu
 • Parapety
 • Odborné poradenství
 • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo