ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PŘEDNOSTI

Ocelovo-dřevěné dveře značky Disting představují inovaci na polském trhu. Jsou vytvořeny na základě zkušeností zákazníků, kteří otevřeně upozorňovali na nedostatky dřevěných i ocelových dveří.

Dřevěné dveře měly tendence k deformaci a vyžadovaly odpovídající, nezřídka problematickou péči. Ocelové dveře promrzaly, vzlínala na nich vlhkost, která po určité době vedla ke vzniku plísní. Vady tkvěly rovněž v zárubni ze subtilního plechu, která způsobovala problémy při montáži a odpovídajícím dopasování. Také samostatně upevňovaný práh nezajišťoval těsnost.

V průběhu analýzy této situace jsme se rozhodli vytvořit ideální dveře - takové, které by si každý pracovník naší firmy bez váhání instaloval ve vlastním domě. Výsledkem mnoha řešení a nezávislých testů se staly právě dveře Disting. Dnes představují souhrn nejlepších dostupných řešení. Jsou to dokonalé dveře, na jejichž výrobu jsme skutečně pyšní. Proč se vyplatí si je vybrat?
 

 • Nedostatky oceli jsou nahrazovány přednostmi dřeva, nedostatky dřeva - přednostmi oceli. Výsledkem jsou dveře s křídlem odolným proti vypáčení, s pevnou konstrukcí a dokonalou tepelnou izolací.

 • Jejich křídlo, zárubně a práh jsou spolu spojeny, díky čemuž představují jeden ideálně sestavený celek. Co je nejdůležitější - takovým celkem zůstanou po mnoho desetiletí!

 • Mají závěsy, které lze regulovat ve třech úrovních bez snímání křídla. To je záruka ideálního dopasování dveří.

 • Díky vysoké kvalitě, dýze imitující dřevo jsou jednoduše krásné! Velký výběr zdobných drážek, barev, rámů a okenních výplní vám umožňuje vybrat si dveře podle vašeho vkusu.Nezávislé testy potvrdily, že dveře splňují řadu norem: třída 4 (nejlepší) vzduchové propustnosti; součinitel prostupu tepla se rovná 1,1 W/m2k pro plné dveře a 1,2 W/m2k pro prosklené dveře s plochou prosklení 0,1 m2; třída 4A pro vodotěsnost. Dveře mají také značku CE v souladu s normou EN 14351-1+A1:2010.0

 

TYPY

 

PRŮŘEZ DVEŘÍ - 68 mm

Seznamte se s naší nabídkou průřezů dveří. Můžete se zde seznámit s detaily jejich konstrukce a nejdůležitějšími prvky vybavení ve zvětšeném měřítku. Připomínáme, že vybavení může být upraveno a přizpůsobeno Vašim požadavkům.

HORNÍ A BOČNÍ SVĚTLÍKY

Pokud hledáte řešení, které rozsvítí interiér domu, doporučujeme boční přístavby a dveřní světlíky Disting. Propouštějí do haly značné množství světla, přitom jsou těsné a bezpečné.
 

BOČNÍ SVĚTLÍK

Konstrukce bočního světlíku je založena na dřevěném rámu provedeném stejně jako zárubeň. Nabízíme čtyři druhy skleněných výplní, které mohou být dodatečně zesíleny sklem odolným proti vloupání P4. Zevnitř je soustava skel uzavřena zasklívacími lištami. Zárubeň a boční světlík jsou spojeny napevno, což zajišťuje výjimečnou stabilitu konstrukce a značně to usnadňuje montáž.
Boční světlík může být nainstalován z jedné strany křídla (ze strany zámku) nebo z obou stran. Jiný způsob instalace (např. pouze ze strany závěsů) vyžaduje konzultaci s prodejcem.
Šířka 20-50cm. Rám světlíku v barvě křídla.

 

HORNÍ SVĚTLÍK

Horní světlík může být i 50 cm vysoký. Jeho konstrukce je založena na dřevěném rámu, který je vždy přizpůsoben zárubni. Také zde nabízíme tři druhy skleněných výplní, které mohou být dodatečně zesíleny sklem odolným proti vloupání P4. Zevnitř je soustava skel uzavřena zasklívacími lištami.
Zárubeň a horní světlík jsou spojeny napevno, díky čemuž je konstrukce stabilní a montáž probíhá výjimečně snadno.
Výška 20-50cm. Rám světlíku v barvě křídla.

ZÁRUBEŇ A PRÁH

Za inovativností dveří Disting stojí spojení ocelového křídla s dřevěnou zárubní. To ona je odpovědná za řadu výhod, jež způsobují, že dveře Disting jsou jedny z nejkomfortnějších dveří na trhu.

Dřevěná zárubeň ve dveřích Disting:

 • chrání proti vzniku tepelných můstků - nežádoucího jevu, který má za následek tepelné ztráty, vznik vlhkosti a dokonce plísně;

 • chrání proti promrzání;

 • je pevnější než ocelová, proto je montáž dveří snazší a jejich intenzivní používání nezpůsobuje žádné problémy;

 • je vyrobena z lepeného jehličnatého dřeva - taková konstrukce má převahu nad masivním dřevem, vyznačující se značně vyšší odolností;

 • vybavena je těsněním, které společně s těsněním v prahu tvoří celek garantující vynikající izolaci;

 • prodávána je ve stejné barvě, jako křídlo

 

Dveře Disting jsou navíc vybaveny dřevěným prahem s kovovou příložkou. Takováto konstrukce přináší mnoho výhod: dřevo zadržuje teplo a nepromrzá, hliníková příložka ho chrání proti poškození. Povrch prahu je anodizovaný, což zvyšuje jeho odolnost a estetiku.

Prahy ve dveřích Disting jsou vybaveny vysoce kvalitním těsněním, které společně s těsněním v křídle a zárubni vytváří soubor rozhodující o těsnosti dveří.

Prahy jsou přizpůsobeny dveřím Disting také ze stylistického hlediska. Zdůrazňují jejich eleganci a luxusní charakter, jsou navíc natolik univerzální, že pasují jak do klasických, tak moderních modelů.

 

TECHNICKÉ INFORMACE

Níže najdete seznam distributorů dveří značky Disting. Kontaktujte nás.

 

 

Rozměry jednokřídlých dveří

Typ (světlost průchodu) Vnější rozměr zárubně Rozměr montážního otvoru
"80" (77,7 x 196,5 cm) 89,7 x 206 cm 92,7 x 209 cm
"90" (90 x 198,5 cm) 102 x 208 cm 105 x 211 cm
"100" (100 x 198,5 cm) 112 x 208 cm 115 x 211 cm

 

Rozměry dvoukřídlých dveří

Typ (světlost průchodu) Vnitřní rozměr zárubně Rozměr montážního otvoru
"125" (hlavní křídlo: 85 cm, boční křídlo dveří: 44 cm) 137 x 209,5 cm 140 x 211 cm
"135" (hlavní křídlo: 85 cm, boční křídlo dveří: 44 cm) 147 x 209,5 cm 150 x 211 cm
     

 

Pokud si nezvolíte druh skla, bude Vám automa- ticky dodáno zrcadlové sklo. Standardně se dveře Disting otevírají „ven“ - pokud nebude určeno jinak, budou dveře dodány s tímto řešením

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 1576x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

 • Plastová okna
 • Dřevěno- ocelové dveře
 • Hliníkové okna a dveře
 • Garážová vrata
 • Stínící technika
 • Sítě proti hmyzu
 • Parapety
 • Odborné poradenství
 • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo