ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Disting Olivio Glass

Olivio Glass 01

Olivio Glass 01 jsou dveře, které dobývají srdce milovníků moderny. Podívejte se na tuto kompozici skla a rámu!

Konstrukce

Tento model je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Žárově pozinkovaný plech, tepelně izolační výplň, dřevěný výztužný rám a masivní dýha z PVC jsou sadou, která zajistí trvanlivost dveří na mnoho let. Křídlo v tomto modelu má tloušťku 68 mm, což znamená vyšší než průměrnou tepelnou izolaci (potvrzeno nezávislými testy!). Zde použitá kombinace ocelového křídla s dřevěným rámem je odpovědí na mnoho problémů ostatních dveří! Stojí za to věnovat pozornost rámům obklopujícím sklo. Z vnějšku instalujeme černý rám z tvrzeného skla a zevnitř rám z eloxovaného hliníku, rovněž černý.

Vybavení

Cena modelu Olivio Glass zahrnuje ocelový rám, hliníkový a dřevěný práh s eloxovaným povrchem (na výběr jsou dvě barvy, černá nebo nerezová), těsnění, dva nezávislé zámky a úderová deska. Pro všechny, kteří chtějí něco víc, jsme za příplatek připravili širokou škálu vybavení. Doporučujeme vám, abyste se s tím seznámili!

Zasklení: zrcadlo

Barva: Antracit, Zlatý dub, Ořech, Bílá, Winchester,

Rozměr křídla: "80" 2060mm

                           "90" 2080mm

*zkrácení u tohoto modelu nelze

Olivio Glass 01b


Dveře Olivio Glass 01b jsou poutavé. Tabule v rámu z tvrzeného skla je zde umístěna asymetricky, což dává ultramoderní efekt!

Konstrukce
Tento model patří k ocelovým a dřevěným dveřím. Zkombinovali jsme zde dřevěný rám (který zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu) s křídlem z pozinkovaného plechu (který zajišťuje stabilitu křídla). Uvnitř jsme umístili tepelně izolační výplň, která izoluje chlad a činí jej zvukotěsným. Celá konstrukce je vyztužena dřevěným rámem a potažena dýhou z PVC nejvyšší kvality. Stojí za zmínku, že křídlo má tloušťku 68 mm. Křídlo zde má velmi moderní charakter. Zdobí je dlouhé tenké sklo v rámu z tvrzeného skla. Uvnitř domu místo skla instalujeme černý eloxovaný hliníkový rám.

Výbava
Sada, kterou obdržíte s modelem Olivio Glass 01b, obsahuje: ocelový rám, práh (dřevo-hliník se zesíleným povrchem, černý nebo stříbrný), dva zámky, úderovou desku a těsnění instalovaná ve výrobě. Dveře mohou být ještě lépe přizpůsobeny vašim potřebám, za tímto účelem jsme vytvořili nabídku služeb a příslušenství za příplatek. Zveme vás, abyste se s tím seznámili!

Zasklení: zrcadlo

Barva: Antracit, Zlatý dub, Ořech, Bílá, Winchester,

Rozměr křídla: "80" 2060mm

                           "90" 2080mm

*zkrácení u tohoto modelu nelze

Olivio Glass 02

Moderní dveře s výplní z tvrzeného skla? Toto je Olivio Glass 02! Jednoduchý, ale účinný!

Konstrukce

Tyto dveře jsou navrženy tak, aby sloužily mnoho let. Je to skvělá investice, protože se vyplatí ve formě nižších účtů za vytápění. To vše díky velmi dobrým parametrům dveří, zaručeným materiály nejvyšší kvality: žárově pozinkovaným plechem, silnou tepelně izolační výplní dveřního křídla, rámem vyztužujícím dveřní křídlo a decentní dýhou z PVC. Tyto dveře mají silné křídlo (až 68 mm silné), které zaručuje tuhost, stabilitu a dobrou tepelnou izolaci. Tento model patří do rodiny dveří, které se vyznačují skleněnými zárubněmi na přední straně. Jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Uvnitř domu je instalován rám z černého eloxovaného hliníku.

Výbava

Mezi doplňky dodávané s modelem Olivio Glass 02 patří ocelový rám, práh (hliníkový a dřevěný se zesíleným povrchovým eloxováním, černý nebo nerez), těsnění, dva dveřní zámky a úderová deska. K dispozici je také řada služeb za příplatek, podívejte se na ně!

Zasklení: zrcadlo

Barva: Antracit, Zlatý dub, Ořech, Bílá, Winchester,

Rozměr křídla: "80" 2060mm

                           "90" 2080mm

*zkrácení u tohoto modelu nelze

Olivio Glass 03

Velký černý panel z tvrzeného skla je znakem modernosti a elegance. Seznamte se s modelem Olivio Glass 03!

Konstrukce

Tento model poskytne vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, což se projeví nižšími náklady na vytápění a vysokým komfortem používání. To vše díky dobrým materiálům použitým při jejich konstrukci, mezi nimiž si pozornost zaslouží žárově pozinkovaný plech, pevná tepelně izolační výplň dveřního křídla, nosník vyztužující křídlo a odolná dýha z PVC. Tyto dveře mají křídlo o tloušťce 68 mm, které se nezkroutí ani při namáhavé práci. Skleněný panel na přední straně je elegantním řešením. Je vyroben z tvrzeného skla. Na vnitřní stranu dveří nainstalujeme kolem skla černý eloxovaný hliníkový rám.

Výbava

Mezi doplňky dodávané k modelu Olivio Glass 03 patří ocelový rám, práh (hliníkový a dřevěný se zesíleným povrchem, černý nebo nerezový), těsnění, dva dveřní zámky a úderová deska. K dispozici je také řada služeb za příplatek, které vřele doporučujeme, protože vám umožňují přizpůsobit dveře vašim potřebám.

Zasklení: zrcadlo

Barva: Antracit, Zlatý dub, Ořech, Bílá, Winchester,

Rozměr křídla: "80" 2060mm

                           "90" 2080mm

*zkrácení u tohoto modelu nelze

 

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 884x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Plastová okna
  • Dřevěno- ocelové dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo