ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Garážové dveře

 

Boční garážové dveře, které jsou přizpůsobeny vratům barvou a typem prolisů, umožňují přístup do garáže bez nutnosti otevírání vrat.

Výplně dveřních křídel tvoří vysoce kvalitní garážové panely. Proto nabídka zahrnuje všechny vzory reliéfu dostupné v řadách sekčních vrat KRISPOL. Barevná škála zahrnuje více než 200 barev RAL a také originální řadu dýh, obsahující mj. moderní vzory napodobující dřevo a metalické antracity.

 

Hliníkové boční dveře se nejčastěji využívají jako pohodlný, vedlejší vchod do garáže vybavené sekčními nebo rolovacími vraty. Dvoukřídlé garážové dveře obvykle samy plní funkci vrat a jsou obzvláště vhodné do budov s atypickým stavebním řešením. Oba typy dveří musí zaručovat účinnou garážová ochranu, trvanlivost, přiměřenou úroveň izolace, elegantní vzhled i pohodlnou obsluhu.

 

 

SYSTÉM DVEŘÍ DB 75

Systém DB 75 jsou dveře vyrobeny z panelů o tloušťce zvětšené na 60 mm. Díky kombinaci teplých panelů a 75 mm hlubokých profilů se dveře ideálně ověří v energeticky úsporných a pasivních domech. Panely jsou k dispozici ve verzi bez ražení, jakož i s úzkým ražením zvenčí, natírané nebo potažené syntetickou fólií.

Garážová vrata svou konstrukcí navazují na výkyvné brány, což je řešení používané v garážích už mnoho let. V současnosti však může být jejich obsluha zautomatizovaná a dveře mohou být ovládány pomocí dálkového ovladače.

SYSTÉM DVEŘÍ DB 60 / DG 60

Systém je k dispozici pro boční dveře (DB) a garážové dveře – dvoukřídlé (DG). Výplň křídel jsou zateplené segmenty vrat o tloušťce 40 mm. Dveře jsou k dispozici v různých variantách ražení z vnější strany. Dveřní rám je natřen nebo potažen syntetickou fólií ve stejné nebo maximálně podobné barvě jako křídlo.

 

SYSTÉM DVEŘÍ DB 51

Systém bočních dveří založený na profilech s hloubkou 51 mm. Výplň křídla jsou hliníkové profily rolovacích vrat nebo segmenty o tloušťce 40 mm. Aby se dosáhlo jednotný vzhled rámu a křídla a ideální soudržnost s obložením garážových vrat, profily se na obou stranách natírají v jednom z 200 barevných odstínů RAL.

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 717x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Plastová okna
  • Dřevěno- ocelové dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo