ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Mikea vchodové dveře

Vstupní dveře do domu.

Přední dveře do domu mají řadu důležitých funkcí. Musí nejen vypadat skvěle, ale také odolávat měnícím se povětrnostním podmínkám a účinně chránit před vloupáním a tepelnými ztrátami z budovy. Díky tomu se budeme moci cítit klidně a bezpečně v našem vlastním domě. Takové dveře najdete v nabídce naší společnosti - pevné, bezpečné, teplé a mimořádně stylové!

Tepelná izolace.

Prvním aspektem, který by se měl brát v úvahu při výběru předních dveří do domu, je tepelná izolace, je velmi důležité, aby během topného období nedocházelo k úniku tepla generovaného radiátory venku, takže technickým parametrem, který je třeba dodržovat, je tepelná izolace.

Bezpečnost je také důležitá.

Aby byla zajištěna ochrana proti nezvaným hostům, měly by být přední dveře pevně zkonstruovány a vybaveny účinnými bezpečnostními prvky, jako jsou šrouby proti krádeži a pevné zámky, doplněné o silné patentové vložky proti vloupání. Kvalitní vstupní dveře chrání před vloupáním a zajistí dobrý noční spánek!

Stylový design.

Při výběru předních dveří do domu nesmíme zapomenout, že by měli vytvořit soudržný a harmonický celek se stylem celé budovy. Například klasické dveře s ozdobným křídlem nezapadnou do minimalistického stylu domu! V naší nabídce najdete mnoho modelů vchodových dveří v různých stylech, mezi nimiž určitě najdete perfektní nabídku pro svůj domov. Nabízíme velký výběr barev a vzorů předních dveří v originálním stylu.

Ochrana před vnějšími faktory.

Dalším úkolem, kterému musí vstupní dveře čelit, je odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Mrazy, intenzivní deště nebo sluneční paprsky nejsou pro vysoce kvalitní dveře žádný problém! Důležitým faktorem je také vhodná tepelná izolace, která vám umožní zajistit optimální teplotu v domě i při největším žáru nebo extrémním mrazu!

Výběr správných vstupních dveří do vašeho domu.

Než konečně vybereme správné dveře do domu, nezapomeňte, že se jedná o investici na mnoho let, takže stojí za to ji pečlivě zvážit. Když se rozhodnete pro výběr dveří naší společnosti, můžete si být jisti, že je to dobrá volba - naše přední dveře jsou výrobky vyrobené s důrazem na každý detail, vybavené četnými bezpečnostními zařízeními proti vloupání a nabízejí originální, atraktivní styl!

 

KATALOG PDF. 

https://mikea.eu/wp-content/uploads/2022/05/mikea-2022-Edycja4-Kategorie-v2-Web.pdf

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 1400x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Plastová okna
  • Dřevěno- ocelové dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo