ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Disting Fedora

Fedora 01

         

Fedora 1 je model vytvořený s myšlenou na klasické domy a vyznavače tradičních řešení. Za krásu bez prosklení vděčí zajímavým drážkám.

Konstrukce

Model Fedora 1 patří ke dveřím exkluzívní řady. Materiály použité k jejich výrobě - spojení dřeva (zárubeň) a oceli (křídlo) - odpovídají za jejich komfortní užívání po dlouhou dobu. Za estetickou úroveň neměnnou po léta vděčíme dýze z PVC vynikající kvality. Střed vyplňujeme polystyrénem, který zadržuje teplo.

Vybavení

Model Fedora 1 patří k řadě luxusních dveří, proto i sada doplňků, kterými ho vybavujeme, je bohatá. Jeho součástí jsou: nastavitelný protiplech, práh s anodizovaným povrchem, těsnění v zárubni a křídle, dva nezávislé zámky zajišťující bezpečnost a ochranná lišta. Vše v nejvyšší kvalitě!

Zasklení: bez zasklení

Barva: Zlatý dub, Ořech

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm,2000mm

Fedora 02

Model Fedora 2 jsou dveře, které svádí spojením bohatých drážek s nevelkou skleněnou výplní.  Něco pro vyznavače klasiky!

Konstrukce

Dveře Fedora se vyznačují trvanlivostí, dokonalými tepelnými vlastnostmi a krásným vzhledem. Vděčí za to materiálům, které používáme k jejich výrobě: jehličnatému lepenému dřevu (zárubeň), žárově pozinkovanému plechu (křídlo) a polystyrénu, kterým vyplňujeme jejich vnitřek.

Vybavení

V ceně dveří Fedora 2 je obsaženo mnoho nezbytných doplňků: ochranná lišta, dva zámky (horní a dolní) zajišťující bezpečnost, nastavitelný protiplech, těsnění upevněná v křídle a zárubni, pevný zateplovací práh.

Zasklení: zrcadlo, kapky

Barva: Zlatý dub, Ořech

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm,2000mm

Fedora 03

U modelu Fedora bylo dosaženo harmonie mezi drážkami a prosklením - celek tvoří sladěnou kompozici, která se bude výborně hodit do domů s tradičním vzhledem!

Konstrukce

Dveře Fedora 3 jsou vyráběny z komponentů nejvyšší kvality: jehličnatého lepeného dřeva (zárubeň), z žárově pozinkovaného plechu potaženého trvanlivou dýhou z PVC (křídlo) a polystyrénu chránícího před zimou. Taková konstrukce poskytuje řadu výhod: řeší problém vlhkosti spojený s ocelovými dveřmi, zaručuje trvanlivost na roky.

Vybavení

Model Fedora 3 získáte spolu s bohatou sadou nezbytných prvků vybavení. Je složena z: pevného prahu s anodizovaným povrchem, ochranné lišty, dvou bezpečných, nezávislých zámků, nastavitelného protiplechu.

Zasklení: zrcadlo, kapky

Barva: Zlatý dub, Ořech

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm,2000mm

 

 

 

 

 

 

                 

                               

 

 

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 1435x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Plastová okna
  • Dřevěno- ocelové dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo