ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Disting Nicolo

25. srpna 2021

Nicolo 01

Model Nicolo 01 je další nabídkou plných dveří. Sklo bylo nahrazeno jednoduchým ražením na křídle.

Konstrukce

Dveře Nicolo mají všechny výhody ocelových a dřevěných dveří. Díky dřevěnému rámu nezamrzají a je zachována správná cirkulace vzduchu. Na druhé straně žárově pozinkovaný plech jako stavební materiál křídla zajišťuje tuhost a trvanlivost po mnoho let. Tepelně izolační výplň uvnitř křídla je zodpovědná za příslušnou akustickou a tepelnou izolaci. Dveře jsou k dispozici v jedné z několika barev dýhy - můžete si vybrat jak dřevěnou, tak hladkou verzi. Model je nabízen ve verzi s tloušťkou listu 68 mm.

Výbava

Vybavení, s nímž si pořídíte dveře, zahrnuje: pevný, vyztužený práh, dva zámky, nastavitelnou západkovou desku, sadu těsnění namontovaných jak v křídle, tak v rámu, a - v případě dovnitř otevíratelných dveří - okapnici .

Zasklení : bez zasklení

Barva: Ořech, Zlatý dub, Antracit

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm

 

Nicolo 04

Podstata moderny? Model Nicolo 04 - sklo v hliníkovém rámu, dokonale složené s ražbou.

Konstrukce

Dveře Nicolo 04 jsou dobrou volbou pro ty, kteří hledají nejen dveře s působivým vzhledem, ale také s vynikajícími vlastnostmi. Tyto dveře mají uvnitř termoizolační výplň, díky které dobře izolují teplo a potlačují hluk. Jejich list - díky žárově pozinkovanému plechu - zůstává v provozu lehký a tichý. Dřevěný rám zajišťuje řádné větrání, aby se nehromadila vlhkost a houby. Model nabízíme v několika barvách, můžete si také vybrat typ skla. List je silný 68 mm.

Výbava

K modelu také přidáváme kvalitní příslušenství, u kterého jsme si jisti, že bude sloužit mnoho let. Sada obsahuje: vysoce kvalitní práh se zesíleným povrchem, dva zámky, nastavitelnou úderovou desku, těsnění (již lepené - jak v křídle, tak v rámu, které zaručuje těsnost) a - v případě dovnitř otevíraných dveří - kapat.

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky

Barva: Ořech, Zlatý dub, Antracit

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm

 

Nicolo 05b

Velká skleněná tabule a nerezový rám přitahují pozornost u modelu Nicolo 05. Jedná se o dveře s nadčasovým designem.

Konstrukce

Ocelové a dřevěné dveře Nicolo 05 konstruujeme z materiálů nejvyšší kvality. Žárově pozinkovaný plech odolný proti korozi, který zaručuje tuhost a lehkost křídla; dřevěný rám, který umožňuje volné proudění vzduchu; tepelně izolační materiál v interiéru, který potlačuje hluk a izoluje teplo - všechny tyto materiály dělají z dveří investici, která se rychle vrátí. Model lze zakoupit v několika barvách. Dýha použitá k zakrytí křídla a rámu je aplikována bezfalcovanou technologií, která zaručuje odolnost proti poškození. Dveře lze zakoupit ve verzi s tloušťkou křídla 68 mm.

Výbava

Výbava, které je součástí tohoto modelu, je sada vysoce kvalitního příslušenství. Obsahuje těsnění, dva zámky, záchytnou desku, odkapávač a pevný práh s eloxovaným povrchem.

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky, černý antisol

Barva: Ořech, Zlatý dub, Antracit

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm

 

 

Nicolo 11

Model Nicolo 11 zdobí ve střední části křídla úzké sklo. Nechybí ani hliníkový rám.

Konstrukce

Dveře Nicolo 11 mají skvělé vlastnosti: potlačují hluk, izolují teplo a jejich nákup se vyplatí při nižších účtech za vytápění a dlouhém provozu. To vše díky nejkvalitnějším materiálům použitým při jejich výrobě: žárově pozinkovaný plech (materiál křídla), dřevo (materiál rámu) a tepelně izolační výplň (v křídle). Model lze zakoupit v několika barvách, k dispozici jsou hladké i dřevěné verze. Zde je dýha nanesena bez falce, což zajišťuje odolnost proti náhodnému poškození. Je také sám o sobě velmi pevný. Dveřní křídlo má 68 mm.

Výbava

Dveře vybavíme veškerým potřebným příslušenstvím. Proto kromě křídla a rámu dostanete také dva pevné zámky, nastavitelnou úderovou desku, práh (eloxovaný) a pokud jste si objednali dovnitř otevíratelné dveře - také okapničku. Sada také obsahuje odolná těsnění umístěná v křídle a rámu (to zaručuje nejlepší uchycení).

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky

Barva: Ořech, Zlatý dub, Antracit

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm

 

Nicolo 12b

Hledáte dveře v ultramoderním stylu? Nabízíme model Nicolo 12b!

Konstrukce

Tyto dveře používají jedinečnou kombinaci oceli a dřeva. Dveřní křídlo je vyrobeno z žárově pozinkované oceli (díky čemuž je zároveň tuhé a lehké) a rám je vyroben ze dřeva. Díky tomuto designu jsou dveře odolné proti vlhkosti, nezamrzají, jsou také trvanlivé a budou dobře fungovat po mnoho let. Díky tepelně izolační výplni umístěné uvnitř účinně izolují teplo a nepropouštějí hluk dovnitř. Jsou k dispozici v několika barevných provedeních a jejich hlavní ozdobou je ražení složené ze skla a hliníkového rámu. Dveře lze objednat s tloušťkou křídla 68 mm.

Výbava

Cena zahrnuje křídlo a rám a také sadu vysoce kvalitního příslušenství: práh, těsnění, dva zámky, úderovou desku a okapničku (u dveří otevíraných dovnitř).

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky, černý antisol

Barva: Ořech, Zlatý dub, Antracit

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm

 

Nicolo 17b

Skvělý návrh pro ty, kteří mají rádi modernu? Toto je model Nicolo 17b!

Konstrukce

Model Nicolo 17b je jiný návrh se sklenicí zajímavého tvaru: na jedné straně odsazený. Abychom zdůraznili moderní design, umístili jsme jej do stříbrného rámečku (snadná péče!). Dveře se navíc mohou pochlubit strukturou, která vydrží roky: rám z jehličnatého dřeva spolu s křídlem z pozinkovaného plechu poslouží velmi dlouho. Postarali jsme se také o pohodlí používání: dveře jsou lehké, díky izolaci z polystyrenu dokonale izolují teplo a tlumí hluk. Celé je to potaženo silnou dýhou z PVC. Dveře jsou k dispozici s tloušťkou až 68 mm.

Výbava

Cena zahrnuje ocelový rám, továrně instalovaná těsnění a silný práh se zesíleným povrchem. Kromě toho máme za příplatek k dispozici širokou škálu příslušenství. Zveme vás, abyste se s tím seznámili!

Zasklení: zrcadlo

Barva: Ořech, Zlatý dub, Antracit

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm

 

Nicolo 35

Reliéfní křídlo a sklo v hliníkovém rámu jsou rysy vzhledu dveří Nicolo 35. Je tu ale ještě něco: nadprůměrná kvalita!

Konstrukce

Model Nicolo 35 má jednoduchý vzhled. Jeho křídlo je zdobeno minimalistickou ražbou a sklem v hliníkovém rámu, což je lahůdka pro milovníky moderny. Jeho velkou výhodou jsou také materiály použité ve výrobním procesu: pevný, korozivzdorný žárově pozinkovaný plech, lepené dřevo, masivní těsnění a dýha z PVC. Jedná se o ocelové a dřevěné dveře, kombinace těchto materiálů zaručuje tuhé křídlo a rám zajišťující dostatečnou cirkulaci vzduchu. Celá konstrukce je vyztužena dřevěným sloupkem a křídlo je vyplněno tepelně izolační výplní, která zajišťuje dostatečnou tepelnou a zvukovou izolaci. List je zde silný 68 mm.

Výbava

Ke dveřím připevňujeme bohatou sadu příslušenství. V ceně je kromě ocelového křídla a dřevěného rámu také vyztužený ocelovo -dřevěný práh, dva zámky, pevná úderná deska, těsnění (již nainstalované - jak v křídle, tak v rámu a prahu, což zaručuje těsnost).

Zasklení:zrcadlo, satén ,satén pásky, černý antisol

Barva: Ořech, Zlatý dub, Antracit

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm

 

Nicolo 35b

Jednoduchý, ale silný a odolný model pro roky intenzivní práce? Nicolo 35b je přesně takový.

Konstrukce

U modelu Nicolo 35b svislé sklo v hliníkovém rámu dokonale ladí se světlem a jednoduchým ražením na křídle. Tento model je esencí moderny: kombinuje jednoduchost s vynikajícími materiály použitými při jejich výrobě. Zde kombinujeme žárově pozinkovaný plech jako listový materiál se dřevem použitým k vytvoření rámu. Je to ideální duo s mnoha výhodami vč. zajišťující dostatečnou cirkulaci vzduchu a stabilitu křídla, navíc vyztuženého dřevěnou kolejnicí. Z vnějšku je model potažen vysoce kvalitní bezfalcovou PVC dýhou, která zvyšuje odolnost a estetiku. List je zde silný 68 mm.

Výbava

Spolu s dveřním křídlem získáte dřevěný rám, dřevohliníkový práh se zesíleným povrchem (na výběr jsou dvě barvy: černá a bílá), úderovou desku, dva nezávislé zámky a těsnění instalovaná ve výrobě.

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky, černý antisol

Barva: Ořech, Zlatý dub, Antracit

Rozměr křídla: "90" 2080mm

*zkrácení u křídla "90" na 2040mm

 

 

 

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 884x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Plastová okna
  • Dřevěno- ocelové dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo