ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Disting Nicolo

25. srpna 2021

Nicolo 01

Model Nicolo 01 je další nabídkou plných dveří. Sklo bylo nahrazeno jednoduchým ražením na křídle.

Konstrukce

Dveře Nicolo mají všechny výhody ocelových a dřevěných dveří. Díky dřevěnému rámu nezamrzají a je zachována správná cirkulace vzduchu. Na druhé straně žárově pozinkovaný plech jako stavební materiál křídla zajišťuje tuhost a trvanlivost po mnoho let. Tepelně izolační výplň uvnitř křídla je zodpovědná za příslušnou akustickou a tepelnou izolaci. Dveře jsou k dispozici v jedné z několika barev dýhy - můžete si vybrat jak dřevěnou, tak hladkou verzi. Model je nabízen ve verzi s tloušťkou listu 68 mm.

Výbava

Vybavení, s nímž si pořídíte dveře, zahrnuje: pevný, vyztužený práh, dva zámky, nastavitelnou západkovou desku, sadu těsnění namontovaných jak v křídle, tak v rámu, a - v případě dovnitř otevíratelných dveří - okapnici .

Zasklení : bez zasklení

Nicolo 02

Nicolo 02 je kombinací moderního ražení se sklem a rámu z nerezové oceli. Ideální dveře pro moderní domácnosti.

Konstrukce

Nicolo 02 je skleněná verze modelu Nicolo 01. Tyto dveře se mohou pochlubit skvělými vlastnostmi: jsou těsné díky speciální tepelně izolační výplni uvnitř dveřního křídla, navíc poskytují dobrou zvukovou izolaci. List v tomto modelu je vyroben z žárově pozinkovaného plechu, který zaručuje tuhost a dobrý provoz po celá léta. Unikátní je však kombinace ocelového křídla s dřevěným rámem. Díky tomu jsou tyto dveře bez vad u ocelových dveří a dřevěný rám zaručuje správnou cirkulaci vzduchu, zabraňuje hromadění vlhkosti nebo zamrzání. Dveřní křídlo nabízíme ve verzi o tloušťce 68 mm.

Výbava

S modelem Nicolo 02 získáte kompletní sadu příslušenství: namontovaný práh s eloxovaným povrchem, nastavitelnou úderovou desku, sadu těsnění, dva zámky a - v případě verze s otevíráním dovnitř - odkapávač.

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky

Nicolo 04

Podstata moderny? Model Nicolo 04 - sklo v hliníkovém rámu, dokonale složené s ražbou.

Konstrukce

Dveře Nicolo 04 jsou dobrou volbou pro ty, kteří hledají nejen dveře s působivým vzhledem, ale také s vynikajícími vlastnostmi. Tyto dveře mají uvnitř termoizolační výplň, díky které dobře izolují teplo a potlačují hluk. Jejich list - díky žárově pozinkovanému plechu - zůstává v provozu lehký a tichý. Dřevěný rám zajišťuje řádné větrání, aby se nehromadila vlhkost a houby. Model nabízíme v několika barvách, můžete si také vybrat typ skla. List je silný 68 mm.

Výbava

K modelu také přidáváme kvalitní příslušenství, u kterého jsme si jisti, že bude sloužit mnoho let. Sada obsahuje: vysoce kvalitní práh se zesíleným povrchem, dva zámky, nastavitelnou úderovou desku, těsnění (již lepené - jak v křídle, tak v rámu, které zaručuje těsnost) a - v případě dovnitř otevíraných dveří - kapat.

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky

Nicolo 05b

Velká skleněná tabule a nerezový rám přitahují pozornost u modelu Nicolo 05. Jedná se o dveře s nadčasovým designem.

Konstrukce

Ocelové a dřevěné dveře Nicolo 05 konstruujeme z materiálů nejvyšší kvality. Žárově pozinkovaný plech odolný proti korozi, který zaručuje tuhost a lehkost křídla; dřevěný rám, který umožňuje volné proudění vzduchu; tepelně izolační materiál v interiéru, který potlačuje hluk a izoluje teplo - všechny tyto materiály dělají z dveří investici, která se rychle vrátí. Model lze zakoupit v několika barvách. Dýha použitá k zakrytí křídla a rámu je aplikována bezfalcovanou technologií, která zaručuje odolnost proti poškození. Dveře lze zakoupit ve verzi s tloušťkou křídla 68 mm.

Výbava

Výbava, které je součástí tohoto modelu, je sada vysoce kvalitního příslušenství. Obsahuje těsnění, dva zámky, záchytnou desku, odkapávač a pevný práh s eloxovaným povrchem.

Zasklení:zrcadlo, satén ,satén pásky, černý antisol

Nicolo 08

Moderní dveře se zajímavým designem? Nicolo 08!

Konstrukce

Rám z nerezové oceli, který obklopuje sklo umístěné ve středu křídla, a zavádění prvku fantasy ražení jsou poutavými prvky v modelu Nicolo 08. Tento model se ale také pyšní skvělými vlastnostmi. Výhody odolnosti dřeva a oceli, ticha a tepla poskytovaného tepelně izolační výplní, lehká práce - to vše charakterizuje model Nicolo 08. Křídlo v modelu je také pokryto dýhou z PVC, která je aplikována bezfalcovou technologií , díky čemuž je odolný proti náhodnému poškrábání. Nabízíme je ve verzi s tloušťkou listu 68 mm.

Výbava

Ke dveřím přidáváme vysoce kvalitní příslušenství. Jsou to: silný práh, nastavitelná záchytná deska, sada těsnění, dva zámky a odkapávač (u verzí otevíraných dovnitř).

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky

Nicolo 08b

Silné dveře po celá léta. Krásný, moderní vzhled!

Konstrukce

Dveře Nicolo 08b jsou variantou, ve které je sklo umístěno blíže k madlu. Umožňuje osvětlit tuto část interiéru. Kromě toho mají dveře všechny nejlepší vlastnosti ocelových a dřevěných dveří. Jejich list je vyroben z žárově pozinkovaného plechu, rám je dřevěný a vnitřek je vyplněn tepelně izolačním materiálem. Za barvu je zodpovědná vysoce kvalitní dýha z PVC a nanáší se bez spojování na hranách falce. Díky této struktuře je jejich křídlo velmi lehké a zároveň odolné, velmi dobře udržuje teplo a hluk a krásně vypadá. Dveře jsou k dispozici s tloušťkou křídla 68 mm.

Výbava

Spolu s křídlem a rámem získáte také další příslušenství: práh s eloxovaným povrchem, nastavovací úhelník, dva pevné zámky; okapnice (pro dveře otevírající se dovnitř) a silná těsnění, která jsou umístěna jak v křídle, tak v rámu.

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky

Nicolo 11

Model Nicolo 11 zdobí ve střední části křídla úzké sklo. Nechybí ani hliníkový rám.

Konstrukce

Dveře Nicolo 11 mají skvělé vlastnosti: potlačují hluk, izolují teplo a jejich nákup se vyplatí při nižších účtech za vytápění a dlouhém provozu. To vše díky nejkvalitnějším materiálům použitým při jejich výrobě: žárově pozinkovaný plech (materiál křídla), dřevo (materiál rámu) a tepelně izolační výplň (v křídle). Model lze zakoupit v několika barvách, k dispozici jsou hladké i dřevěné verze. Zde je dýha nanesena bez falce, což zajišťuje odolnost proti náhodnému poškození. Je také sám o sobě velmi pevný. Dveřní křídlo má 68 mm.

Výbava

Dveře vybavíme veškerým potřebným příslušenstvím. Proto kromě křídla a rámu dostanete také dva pevné zámky, nastavitelnou úderovou desku, práh (eloxovaný) a pokud jste si objednali dovnitř otevíratelné dveře - také okapničku. Sada také obsahuje odolná těsnění umístěná v křídle a rámu (to zaručuje nejlepší uchycení).

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky

Nicolo 12b

Hledáte dveře v ultramoderním stylu? Nabízíme model Nicolo 12b!

Konstrukce

Tyto dveře používají jedinečnou kombinaci oceli a dřeva. Dveřní křídlo je vyrobeno z žárově pozinkované oceli (díky čemuž je zároveň tuhé a lehké) a rám je vyroben ze dřeva. Díky tomuto designu jsou dveře odolné proti vlhkosti, nezamrzají, jsou také trvanlivé a budou dobře fungovat po mnoho let. Díky tepelně izolační výplni umístěné uvnitř účinně izolují teplo a nepropouštějí hluk dovnitř. Jsou k dispozici v několika barevných provedeních a jejich hlavní ozdobou je ražení složené ze skla a hliníkového rámu. Dveře lze objednat s tloušťkou křídla 68 mm.

Výbava

Cena zahrnuje křídlo a rám a také sadu vysoce kvalitního příslušenství: práh, těsnění, dva zámky, úderovou desku a okapničku (u dveří otevíraných dovnitř).

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky, černý antisol

Nicolo 17b

Skvělý návrh pro ty, kteří mají rádi modernu? Toto je model Nicolo 17b!

Konstrukce

Model Nicolo 17b je jiný návrh se sklenicí zajímavého tvaru: na jedné straně odsazený. Abychom zdůraznili moderní design, umístili jsme jej do stříbrného rámečku (snadná péče!). Dveře se navíc mohou pochlubit strukturou, která vydrží roky: rám z jehličnatého dřeva spolu s křídlem z pozinkovaného plechu poslouží velmi dlouho. Postarali jsme se také o pohodlí používání: dveře jsou lehké, díky izolaci z polystyrenu dokonale izolují teplo a tlumí hluk. Celé je to potaženo silnou dýhou z PVC. Dveře jsou k dispozici s tloušťkou až 68 mm.

Výbava

Cena zahrnuje ocelový rám, továrně instalovaná těsnění a silný práh se zesíleným povrchem. Kromě toho máme za příplatek k dispozici širokou škálu příslušenství. Zveme vás, abyste se s tím seznámili!

Zasklení: zrcadlo

Nicolo 35

Reliéfní křídlo a sklo v hliníkovém rámu jsou rysy vzhledu dveří Nicolo 35. Je tu ale ještě něco: nadprůměrná kvalita!

Konstrukce

Model Nicolo 35 má jednoduchý vzhled. Jeho křídlo je zdobeno minimalistickou ražbou a sklem v hliníkovém rámu, což je lahůdka pro milovníky moderny. Jeho velkou výhodou jsou také materiály použité ve výrobním procesu: pevný, korozivzdorný žárově pozinkovaný plech, lepené dřevo, masivní těsnění a dýha z PVC. Jedná se o ocelové a dřevěné dveře, kombinace těchto materiálů zaručuje tuhé křídlo a rám zajišťující dostatečnou cirkulaci vzduchu. Celá konstrukce je vyztužena dřevěným sloupkem a křídlo je vyplněno tepelně izolační výplní, která zajišťuje dostatečnou tepelnou a zvukovou izolaci. List je zde silný 68 mm.

Výbava

Ke dveřím připevňujeme bohatou sadu příslušenství. V ceně je kromě ocelového křídla a dřevěného rámu také vyztužený ocelovo -dřevěný práh, dva zámky, pevná úderná deska, těsnění (již nainstalované - jak v křídle, tak v rámu a prahu, což zaručuje těsnost).

Zasklení:zrcadlo, satén ,satén pásky, černý antisol

Nicolo 35b

Jednoduchý, ale silný a odolný model pro roky intenzivní práce? Nicolo 35b je přesně takový.

Konstrukce

U modelu Nicolo 35b svislé sklo v hliníkovém rámu dokonale ladí se světlem a jednoduchým ražením na křídle. Tento model je esencí moderny: kombinuje jednoduchost s vynikajícími materiály použitými při jejich výrobě. Zde kombinujeme žárově pozinkovaný plech jako listový materiál se dřevem použitým k vytvoření rámu. Je to ideální duo s mnoha výhodami vč. zajišťující dostatečnou cirkulaci vzduchu a stabilitu křídla, navíc vyztuženého dřevěnou kolejnicí. Z vnějšku je model potažen vysoce kvalitní bezfalcovou PVC dýhou, která zvyšuje odolnost a estetiku. List je zde silný 68 mm.

Výbava

Spolu s dveřním křídlem získáte dřevěný rám, dřevohliníkový práh se zesíleným povrchem (na výběr jsou dvě barvy: černá a bílá), úderovou desku, dva nezávislé zámky a těsnění instalovaná ve výrobě.

Zasklení: zrcadlo, satén ,satén pásky, černý antisol

 

 

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 145x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Dřevěná, plastová okna
  • Střešní okna
  • Dřevěná, plastová dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata a mříže
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo