ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Disting Liberto

Liberto 12

Model Liberto 12 je kombinací skla v ocelovém rámu a vkusného ražení na křídle. Mohlo by existovat něco modernějšího?

Konstrukce

Dveře Liberto 12 patří do rodiny modelů s reliéfním křídlem. Pyšní se také výjimečnou odolností díky špičkovým materiálům. Jsou to žárově pozinkovaný plech, ze kterého je křídlo vyrobeno, a dřevo jako materiál rámu. Struktura se navíc vyznačuje pevnou výplní uvnitř křídla a silným vyztužujícím prahem. Dveřní křídlo má tloušťku 68 mm, jedná se tedy o masivní dveře, které poskytují vynikající ochranu před chladem. Na obou stranách dveří je umístěn černý hliníkový panel namontovaný na křídle. Není namalovaný, ale eloxovaný, takže vlivem vnějších faktorů neztratí barvu.

Výbava

Vybavení zakoupené u modelu Liberto 12 obsahuje: ocelové křídlo, dřevěný rám, zesílený práh, dva zámky, těsnění a úderníkový plech. Navíc za příplatek nabízíme mnoho dalšího příslušenství a produktů.

Zasklení: zrcadlo, černý antisol

Barva: Antracit, Zlatý dub, Ořech

Rozměr křídla: "90" 2080mm

* zkrácení možné u "90" na 2040mm

Liberto 12b

Úzká skleněná tabule a krásný černý rámeček kolem ní a zajímavě tvarovaná ražba? Toto jsou dveře Liberto 12b!

Konstrukce

Dveře Liberto 12b splňují všechny požadavky na prémiové dveře. Jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a mají promyšlený design. Jejich silné, 68 mm křídlo je vyrobeno z žárově pozinkovaného plechu, do kterého jsme vložili tepelně izolační výplň, díky které poskytují dobrou ochranu před chladem. Dřevěný rám zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu. Celek je vyztužen kolejnicí a dýhován dýhou z PVC z horní police. Oko přitahuje působivý černý panel instalovaný kolem skla na křídle. Je vyroben z hliníku a černě eloxován (odolný proti povětrnostním vlivům). Dali jsme na obě strany dveří.

Výbava

V ceně modelu je kromě křídla a rámu také práh, úderná deska, těsnění a dva zámky. Za příplatek nabízíme také mnoho příslušenství a produktů.

Zasklení: zrcadlo, černý antisol

Barva: Antracit, Zlatý dub, Ořech

Rozměr křídla: "90" 2080mm

* zkrácení možné u "90" na 2040mm

Liberto 13

Dveře Liberto 13 jsou návrhem pro opravdu náročné zákazníky. Vynikající materiály a krásný vzhled jsou hlavními rysy modelu!

Konstrukce

Díky masivním materiálům použitým při výrobě dveří Liberto 13 budou dveře sloužit mnoho let. Může za to masivní žárově pozinkovaný plech, dřevo a řada technologií používaných při jejich výrobě. Tento model patří k ocelovým a dřevěným dveřím s křídlem 68 mm. Poskytuje pohodlnou práci, je bez vad dřevěných dveří a ocelových dveří, protože kombinace těchto materiálů znamená, že se nemusíte starat o uvolněné křídlo nebo mrazivý rám. Celek je vyztužen dřevěnou kolejnicí a dýhován kvalitní dýhou z PVC. Ve středu křídla je sklenice správné velikosti umístěná v hliníkovém panelu. Panel je černě eloxovaný (odolný vůči povětrnostním podmínkám) a upevněn na obou stranách křídla.

Výbava

Sada, se kterou dveře kupujete, kromě křídla a zárubně obsahuje hliníkovo-dřevěný práh, západkovou desku, dva nezávislé zámky a těsnění instalovaná ve výrobě. Za příplatek nabízíme také mnoho doplňků a produktů, stojí za to se s touto nabídkou seznámit.

Zasklení: zrcadlo, černý antisol

Barva: Antracit, Zlatý dub, Ořech

Rozměr křídla: "90" 2080mm

* zkrácení možné u "90" na 2040mm

Liberto 13b

Jak spojit krásu, jednoduchost a modernost? Víme, proto jsme vytvořili Liberto 13b!

Konstrukce

Konstrukce a materiály použité při výrobě Liberto 13b řadí tyto dveře mezi špičkové produkty. Jejich křídlo 68 mm je vyrobeno ze silného žárově pozinkovaného plechu, rám je z lepeného laminovaného dřeva. Celek je vyztužen dřevěnou kolejnicí a dýhován kvalitní dýhou ve zvolené barvě. Dveře jsou lehké a příjemně se s nimi pracuje a zároveň skvěle izolují teplo a hluk. Na křídlech pokrytých výlisky je paket trojitého skla v hliníkovém rámu. Eloxujeme jej na černo (není natřený), takže nehrozí ztráta barvy vlivem nepříznivých podmínek. Instalujeme jej na obě strany křídla.

Výbava

Spolu s křídlem a rámem získáte také hliníkovo-dřevěný práh, údernou desku, pevné těsnění (namontováno z výroby) a dva nezávislé zámky. Za příplatek nabízíme také mnoho doplňků a produktů, stojí za to se s touto nabídkou seznámit.

Zasklení: zrcadlo, černý antisol

Barva: Antracit, Zlatý dub, Ořech

Rozměr křídla: "90" 2080mm

* zkrácení možné u "90" na 2040mm

 

 

 

 

 

 

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 1030x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Plastová okna
  • Dřevěno- ocelové dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo