ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Disting Figaro

Figaro 02

Model Figaro 2 je další návrh pro milovníky prosklení zajímavých tvarů. Prohnutá skleněná výplň umístěná v centrální části řadí tento model k linii jednoduchých a moderních dveří.

Konstrukce

Dveře Figaro 2 jsou synonymem trvanlivosti. Vděčí ji materiálům: jehličnatému dřevu používanému k výrobě zárubně a žárově pozinkovanému plechu, který slouží k vytvoření křídla. Střed vyplňuje polystyrén. Dveře zajišťují komfortní užívání po mnoho let a trvanlivá dýha z PVC, kterou je potahujeme, zaručuje jejich hezký vzhled.

Vybavení

Dveře vybavujeme celou sadou doplňků nezbytných k jejich správnému provozu. Tvoří je: ochranná lišta, trvanlivý, ideálně přizpůsobený práh; protiplech, přizpůsobené těsnění a dva nezávislé zámky.

Zasklení: zrcadlo, satén proužky

 

Figaro 03

Model Figaro 3 to jsou moderní dveře s nápaditými drážkami v podobě zahnutých prosklení lemovaných hliníkovými lištami. Rozhodně jde o návrh pro osoby, které si cení modernosti a rádi vystupují z davu!

Konstrukce

Pokud si zvolíte dveře Figaro 3, vsázíte na mnohaletou kvalitu. Jejich komfortní užívání zajišťují materiály: jehličnaté lepené dřevo v případě zárubně a žárově pozinkovaný plech v případě dveřního křídla. Vnitřek vyplňuje polystyrén. Toto spojení přináší vynikající výsledky: odstraňuje nevýhody ocelových dveří (objevující se vlhkost), posiluje plusy dřevěných dveří a chrání před zimou.

Vybavení

Figaro 3 je model vybavený bohatou sadou doplňků. Najdeme u ní protiplech, dva nezávislé, pevné dveřní zámky, ochrannou lištu, masívní práh, ideálně přizpůsobené těsnění.

Zasklení: zrcadlo, satén proužky

 

Figaro 04

Model Figaro 4 si zachovává fantazii modelů z této řady, ale nabízí ji ve zjednodušené formě. Zdobí ho jednoduché prosklení s hliníkovým lemováním. Moderní nabídka.

Konstrukce

Figaro 4 jsou dřevěno-ocelové dveře. Takové spojení má za následek, že dveře jsou nezvykle odolné povětrnostním podmínkám, díky pozinkovanému plechu, ze kterého je křídlo vyráběno, výborně slouží po desetiletí. Řeší také problém vlhkosti, ke kterému dochází u ocelových dveří. Lepené jehličnaté dřevo, ze kterého je vyrobena zárubeň, zajišťuje ventilaci, přičemž polystyrén umístěný uvnitř chrání před zimou. Potahujeme je trvanlivou a estetickou dýhou z PVC. Budou sloužit ve výborném stavu po dlouhé roky.

Vybavení

Součástí vybavení připojeného k modelu Figaro 4 jsou: trvanlivý práh zajišťující teplo, dva nezávislé zámky, nastavitelný protiplech, pevná těsnění v křídle a zárubni a dále ochranná lišta.

Zasklení: zrcadlo, satén, satén proužky

 

Figaro 04b

 

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 388x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Dřevěná, plastová okna
  • Střešní okna
  • Dřevěná, plastová dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata a mříže
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis

Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo