ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Rolovací mříže

ROLOVACÍ MŘÍŽE KRISPOL

Spolehlivé řešení pro zajištění bezpečnosti exponovaných interiérů.

Rolovací mříže jsou výplně otvorů, které splňují současně několik různých funkcí. Vyrábíme je v několika variantách, které se liší jak z hlediska odolnosti proti vloupání, propustnosti vzduchu, typu pohonu, tak i z hlediska vzorů a nabídky barevného provedení.

Hlavní předností těchto mříží je podobně jako v případě rolovacích vrat jejich konstrukce, která umožňuje využít užitkovou plochu objektu po obou stranách stavebního otvoru a pod stropem.

 • Záruka 2 roky

 • výrobek na míru

 

 

Ocelové a hliníkové mříže

Nabízíme mříže vyrobené z hliníku nebo oceli. Ocelové mříže představují těžké a odolné mechanismy. Hodí se skvěle k zabezpečení vjezdů do parkovacích nebo skladových objektů. Hliníkové mříže mají naopak lehkou konstrukcí a jsou určené zejména do prodejen v obchodních galériích, klenotnických salónů a restaurací.

Vzhled a konstrukce rolovacích mříží jsou závislé na místě, kam mají být namontovány, a na funkci, kterou mají plnit. V prostorách, které mají být nejen chráněny, ale zároveň také vystaveny očím zákazníků, se osvědčily mříže z rovných nebo ohýbaných trubek ve tvaru vlny. Do moderních interiérů, které vyžadují vysokou míru ventilace, se skvěle hodí hliníkové mříže s otvory ve tvaru obdélníků. Mříže z perforovaných ocelových a hliníkových profilů zajišťují současně optickou clonu i 28% propustnost vzduchu. Hliníkové i ocelové mříže z perforovaných profilů lze nalakovat jedním z 200 odstínů vzorníku RAL.

Bezpečnost a spolehlivost

Rolovací mříže jsou vybavené pojistkou proti pádu křídla pro případ prasknutí pružin nebo bezpečnostní brzdou integrovanou v pohonu. Všechna řešení lze rozšířit o dodatečná zabezpečení – signalizační lampy, které jsou užitečné ve velkých průmyslových objektech, nebo fotobuňky, díky nimž se mříž automaticky zvedne po detekci překážky ve světlém otvoru. Podobně funguje zajištění zavírací hrany, které zastaví a zvedne mříž po kontaktu s překážkou.

Mříže vyrábíme volitelně ve dvou třídách odolnosti proti vloupání: RC (EN 1627:2011). Ochranu proti vloupání tvoří bezpečnostní zámek, který je namontovaný v dolní liště pláště a znemožňuje vytažení uzamčené mříže z venkovní strany. Vstup do interiéru objektů, které vyžadují speciální ochranu, lze dodatečně zabezpečit pomocí přístupových karet nebo kódovací klávesnice. Spuštění řídícího signálu lze zašifrovat až devíticiferným kódem. V případě rolovacích mříží musíte také pamatovat na bezpečnost během zvedání. Ochrana proti navinutí na hřídel detekuje předměty, které se během otvírání nacházejí na plášti, a v případě potřeby zastaví mříž.

Pohony

Automaticky ovládané mříže nenabízejí jenom pohodlí. Funkční, moderní pohony garantují také bezpečnost provozu a chrání mechanismus mříže. V závislosti na určení, rozměrech, hmotnosti a podmínkách montáže lze rolovací mříže opatřit jedním ze tří typů elektromotorů.

Boční nástrčný třífázový pohon se vzhledem ke svým parametrům a rozměrům používá u intenzivně provozovaných velkoplošných výrobků.

Boční, trubkový, jednofázový pohon nevyžaduje díky své konstrukci velký prostor pro zabudování.

Jednofázový centrální pohon se používá pro menší výrobky.

 

Boční nástrčný třífázový pohon

Boční nástrčný třífázový pohon

 

Boční trubkový jednofázový pohon

Boční trubkový jednofázový pohon

 

 

Centrální jednofázový pohon

Centrální jednofázový pohon

 

Barevné provedení

Rolovací mříže nabízíme ve více než 200 odstínech vzorníku RAL.

VÍCE OBRÁZKŮ + VZORNÍK RAL: https://krispol.pl/cs/rolovaci-mrize/

 

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 695x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

 • Dřevěná, plastová okna
 • Střešní okna
 • Dřevěno- ocelové dveře
 • Hliníkové okna a dveře
 • Garážová vrata a mříže
 • Stínící technika
 • Sítě proti hmyzu
 • Parapety
 • Odborné poradenství
 • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo