ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Rolovací garážová vrata

Spolehlivá, odolná a bezpečná řešení pro průmysl.

Rolovací průmyslová vrata musejí být spolehlivá, odolná a bezpečná. Naše nabídka obsahuje řadu speciálních řešení, která umožňují přizpůsobit vrata způsobu montáže, specifickému účelu i podmínkám, ve kterých budou vrata používána.

Hlavní předností rolovacích vrat je jejich konstrukce. Vratové křídlo se navíjí na hřídel, která je umístěna nad otvorem, a proto je prostor pod stropem haly volný. Tato skutečnosti je podstatná zejména v případech, kdy klíčovou roli hraje výška místnosti.

 

 • Záruka 2 let

 • výrobek na míru

 

 

Rolovací vrata – ocelová a hliníková

Nabídka společnosti Krispol zahrnuje rolovací vrata vyrobená z oceli nebo hliníku. Zateplená vrata, která představují nezbytné vybavení v místech, kde je důležitá tepelná stabilita, jsou vyrobena z profilů vyplněných polyuretanovou pěnou a jsou utěsněna po celém svém obvodu. Nezateplená vrata jsou vyrobena z jednostěnných ocelových nebo hliníkových profilů. Jedná se o ekonomické řešení, které je ideální pro interiéry průmyslových budov a objektů, které nevyžadují teplenou izolaci otvorových výplní.

Průmyslová vrata slouží k různým účelům. Vyrábíme je přesně na míru, přičemž používáme řešení, která jsou přizpůsobena různým funkcím výrobku a jeho montážním podmínkám. Jedná se například o perforované profily a „mřížové“ profily (s otvory 100×30 mm). Zajímavou variantu představují tzv. „vrata s tetováním“, čili s individuálně navrženou perforací vratového křídla, jejíž vzor například odkazuje na činnost, ke kterému daný objekt slouží.

Bezpečnost a spolehlivost

Rolovací vrata jsou vybavena pojistkou proti pádu křídla pro případ prasknutí pružin nebo bezpečnostní brzdou integrovanou v pohonu. Všechna řešení lze rozšířit o dodatečná zabezpečení – signalizační lampy, které jsou užitečné ve velkých průmyslových objektech, nebo fotobuňky, díky nimž se vrata automaticky zvednou po detekci překážky ve světlém otvoru. Podobně funguje zajištění zavírací hrany, které zastaví a zvedne vrata po kontaktu s překážkou.

Vrata volitelně vyrábíme s třídou odolnosti proti vloupání WK3 (EN 1627:2011). Bezpečnostní prvky proti vloupání tvoří bezpečnostní zámek, který je namontovaný v dolní liště křídla a který znemožňuje vytažení uzamčených vrat z venkovní strany. Vstup do interiéru objektů, které vyžadují speciální ochranu, lze dodatečně zabezpečit pomocí přístupových karet nebo kódovací klávesnice. Spuštění řídícího signálu lze zašifrovat až devíticiferným kódem.

Pohony

Automaticky ovládaná vrata nenabízejí jenom pohodlí. Funkční, moderní pohony garantují také bezpečnost provozu a chrání mechanismus vrat. V závislosti na určení, rozměrech, hmotnosti a podmínkách montáže lze rolovací vrata opatřit jedním ze tří typů elektromotorů.

Boční nástrčný třífázový pohon se vzhledem ke svým parametrům a rozměrům používá u intenzivně provozovaných velkoplošných výrobků.

Boční, trubkový, jednofázový pohon nevyžaduje díky své konstrukci velký prostor pro zabudování.

Jednofázový centrální pohon se používá pro menší výrobky.

 

Boční nástrčný třífázový pohon

Boční trubkový jednofázový pohon

Centrální jednofázový pohon

 

Barevné provedení

Rolovací vrata nabízíme ve více než 200 odstínech vzorníku RAL.

VÍCE OBRÁZKŮ + VZORNÍK RAL: https://krispol.pl/cs/rolovaci-vrata/

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 973x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

 • Plastová okna
 • Dřevěno- ocelové dveře
 • Hliníkové okna a dveře
 • Garážová vrata
 • Stínící technika
 • Sítě proti hmyzu
 • Parapety
 • Odborné poradenství
 • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo