ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Porta Doors - Sevilla

NOVINKA 2021

S vnitřními dveřmi se často zachází trochu nedbale

- většina lidí věnuje mnohem větší pozornost vnějším dveřím a také těm, které mají plnit specifické role, jako jsou protipožární dveře nebo technické dveře. To je velká chyba, protože interiérové ​​dveře jsou stejně důležité, jsou nedílnou součástí vybavení a interiérového designu, mají na ně výrazný vliv. Módní interiérové ​​dveře dodají danému prostoru zcela nový, jedinečný výraz. Tyto módní dveře, na které by se nemělo zapomínat, mají také praktické funkce.

 

Elegantní dveře do každého interiéru.

V naší rozsáhlé nabídce najdete dveře, které se perfektně hodí do jakéhokoli domova nebo kanceláře - diskrétně ladí s ostatním dekorem nebo jim dodávají zajímavý a výrazný kontrast. Bez ohledu na to, zda hledáte dveře v důkladně moderním, klasickém nebo univerzálním stylu, můžete si vybrat z velkého množství kolekcí, typů dýh a barev. Jak se sluší na skutečné profesionály v oblasti dveří, splňujeme vaše potřeby a preference tím, že nabízíme širokou škálu profesionálních produktů. Také vám dáváme široký výběr, pokud jde o zasklení dveří. Můžete si vybrat modely bez jakéhokoli zasklení, s malým, středním nebo velkým zasklením, podle toho, kam plánujete dveře umístit. Pamatujte, že to, jaké dveře pro daný interiér vyberete, bude mít přímý dopad na jeho příjem.

 

Interiérové ​​dveře

- praktická funkce Jak již bylo zmíněno, interiérové ​​dveře mají nejen ozdobit prostor, ale mají být i praktickým vybavením. Musí bránit přístup do takových místností, jako je ložnice nebo koupelna, ve které chcete zachovat maximální soukromí a intimitu, jsou nepostradatelné v dětském pokoji a v domácí kanceláři - díky nim získáte tolik potřebný klid během chvil práce nebo blažený odpočinek v tichu.

I když si toho možná nejste vědomi, dveře se otevírají a zavírají desítkykrát téměř každý den. Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž máte zaručeno dlouhodobé, bezproblémové používání a pohodlí, i když jsou dveře velmi vytížené!

 

Přírodní Dub Mocca plné, sklo

Přírodní Dub Hnědý plné, sklo

Přírodní Dub Winchester plné, sklo

Přírodní Dub Bílý plné, sklo

Přírodní Dub Nero plné,sklo

Přírodní Dub Tabacco plné, sklo

Přírodní Dub Světlý plné, sklo

Přírodní Dub 1 plné, sklo

 

 

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 338x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Dřevěná, plastová okna
  • Střešní okna
  • Dřevěno- ocelové dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata a mříže
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo