ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Telefon: 420 605 515 272, e-mail: tmprofil@seznam.cz

Porta Doors - Natura Loft

NOVINKA 2021

S vnitřními dveřmi se často zachází trochu nedbale

- většina lidí věnuje mnohem větší pozornost vnějším dveřím a také těm, které mají plnit specifické role, jako jsou protipožární dveře nebo technické dveře. To je velká chyba, protože interiérové ​​dveře jsou stejně důležité, jsou nedílnou součástí vybavení a interiérového designu, mají na ně výrazný vliv. Módní interiérové ​​dveře dodají danému prostoru zcela nový, jedinečný výraz. Tyto módní dveře, na které by se nemělo zapomínat, mají také praktické funkce.

 

Elegantní dveře do každého interiéru.

V naší rozsáhlé nabídce najdete dveře, které se perfektně hodí do jakéhokoli domova nebo kanceláře - diskrétně ladí s ostatním dekorem nebo jim dodávají zajímavý a výrazný kontrast. Bez ohledu na to, zda hledáte dveře v důkladně moderním, klasickém nebo univerzálním stylu, můžete si vybrat z velkého množství kolekcí, typů dýh a barev. Jak se sluší na skutečné profesionály v oblasti dveří, splňujeme vaše potřeby a preference tím, že nabízíme širokou škálu profesionálních produktů. Také vám dáváme široký výběr, pokud jde o zasklení dveří. Můžete si vybrat modely bez jakéhokoli zasklení, s malým, středním nebo velkým zasklením, podle toho, kam plánujete dveře umístit. Pamatujte, že to, jaké dveře pro daný interiér vyberete, bude mít přímý dopad na jeho příjem.

 

Interiérové ​​dveře

- praktická funkce Jak již bylo zmíněno, interiérové ​​dveře mají nejen ozdobit prostor, ale mají být i praktickým vybavením. Musí bránit přístup do takových místností, jako je ložnice nebo koupelna, ve které chcete zachovat maximální soukromí a intimitu, jsou nepostradatelné v dětském pokoji a v domácí kanceláři - díky nim získáte tolik potřebný klid během chvil práce nebo blažený odpočinek v tichu.

I když si toho možná nejste vědomi, dveře se otevírají a zavírají desítkykrát téměř každý den. Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž máte zaručeno dlouhodobé, bezproblémové používání a pohodlí, i když jsou dveře velmi vytížené!

 

Přírodní Jasan

Přírodní Ořech

Přírodní Dub

 

Přehled dalších článků | Autor: TMPROFIL | Počet přečtení: 399x


ZDARMA NACENÍME

VÁŠ PROJEKT

Pokud znáte počet a orientační rozměry oken, vchodových dveří, sítí a rolet, vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Kontakt

TMPROFIL - Telega Marian
Ostravská (Klášterní ) 70
735 11 Orlová - Město
IČ:73881791

 

e-mail: tmprofil@seznam.cz
Tel: +420 605 515 272
 

 

Poradenství, servis a reklamace:
tel: +420 605 515 272
 

Garažová vrata:
tel: +420 603 375 708

 

Produkty a služby

  • Dřevěná, plastová okna
  • Střešní okna
  • Dřevěno- ocelové dveře
  • Hliníkové okna a dveře
  • Garážová vrata a mříže
  • Stínící technika
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Odborné poradenství
  • Kompletní servis


Upravit Cookie předvolby

Přepnout na mobilní verzi

Další informace

logo